HYPER CHALLENGE vol. 3 – WYDAJ SWOJĄ GRĘ I WYGRAJ 2.000 ZŁ
AKTUALNOŚCI 03.10.2022

HYPER CHALLENGE vol. 3 – WYDAJ SWOJĄ GRĘ I WYGRAJ 2.000 ZŁ

Wrocławski developer i wydawca gier, Mousetrap Games, zapowiedział kolejną edycję swojego konkursu na mobilną grę hyper-casual. Na zwycięzcę czeka 2.000 zł oraz możliwość wydania swojej produkcji we współpracy ze studiem. Konkurs rozpoczyna się już 7 października.

Hyper Challenge to świetna szansa dla początkujących twórców gier, którzy chcieliby zacząć stawiać pierwsze kroki w branży. Zadaniem konkursowym jest stworzenie produkcji z gatunku hyper-casual (według wytycznych organizatora), a do wygrania są atrakcyjne nagrody – za zajęcie pierwszego miejsca 2.000 zł oraz gwarancja wydania gry razem z Mousetrap Games. Drugie i trzecie miejsce otrzymuje natomiast karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach x-kom. Organizator ma także prawo złożyć propozycję wydawniczą nie tylko zwycięzcy konkursu, jeśli wśród zgłoszonych projektów pojawi się gra z wyraźnym potencjałem rynkowym.

Konkurs trwał będzie trzy tygodnie – od 7 do 28 października. Na ten czas zespół Mousetrap Games zaplanował dla uczestników materiały pomocnicze, a także wsparcie od przedstawicieli spółki, którzy dostępni będą dla uczestników i zainteresowanych na serwerze Discord (link: https://discord.gg/66B2s9wAEt). Organizatorzy w planach mają także sesję Q&A oraz wiadomości feedbackujące projekty, dla osób, które będą chciały z takiej opcji skorzystać.

Poprzednie edycje Hyper Challenge odbywały się niemal równo rok i dwa lata wcześniej. Wśród wszystkich zgłoszeń konkursowych znalazło się kilka obiecujących gier, a Mousetrap Games wyszło z ofertą wydawniczą nie tylko do zwycięzców, ale także do inncyh wyróżniających się produkcji. Dzięki temu na sklepach pojawiły się trzy gry, które wywodzące się z konkursu – Colorway, Snow’n’Roll oraz Bounce Dash 3D.

Podobnie jak w ubiegłych latach, i w tej edycji Partnerem wrocławskiego studia przy organizacji i promocji konkursu jest Koło Naukowe TK Games. Dodatkowo tegoroczny Hyper Challenge wspiera drugi Partner – Better. Gaming Agency.

Więcej szczegółów dostępne będzie już niebawem na stronie: mousetrap.games/hyperchallenge/

Link do wydarzenia Hyper Challenge: https://www.facebook.com/events/3336067830049682