MOUSETRAP GAMES SP. Z O.O.

O SPÓŁCE

Mousetrap Games sp. z o. o. to studio specjalizujące się w grach mobilnych. Spółka działa na rynku wrocławskim od 2016 roku, początkowo jako część firmy zajmującej się Big Data, a od 2018 roku jako samodzielna spółka.

Big Indie Pitch

Produkcje Mousetrap Games oparte są o analizę psychologii gracza. Charakteryzują się dopracowaną grafiką i niestandardową rozgrywką. Mousetrap Games to trzecia na świecie firma, która dwukrotnie sięgnęła po złoto w The Big Indie Pitch organizowanym przez pocketgamer.com. Nagrodę tę otrzymało zarówno Run the Beat (Berlin, 2019), jak i Rocat Jumpurr (Londyn, 2020).

Spółka Oxygen zorganizowała na rzecz rozwoju Mousetrap Games zbiórkę crowdinwestycyjną, w której uzyskano finansowanie o wartości ponad 1,5 mln złotych.

W 2020 roku firma wydała 15 tytułów kierowanych do różnych typów graczy, między innymi gry premium, casual czy hyper-casual.

Mousetrap Games wspierane jest przez znaczące podmioty w branży IT, takie jak The Knights of Unity oraz CShark.

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.